Severská liga deskových her

Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na sobotní dopoledne 29. dubna přichystala další z turnajů – tentokráte v původní české dobrodružné hře Karak.

5. března, sobota, 9.30. Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf odemyká v klubovně ve Varnsdorfu brány exotického světa s plantážemi kakaových bobů a taji ukrytými v nepropustné džungli. Je tak zahájen další z turnajů – tentokráte v nádherně zpracované rodinné strategické hře Cacao.

Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na sobotní odpoledne 4. dubna přichystala další z turnajů - tentokráte v rychlé karetní párty hře Mici Maki.

Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na sobotní dopoledne 26. února přichystala další z turnajů - tentokráte v původní české dobrodružné hře Karak.

Sobotní dopoledne, 19. prosince, 9.30. V klubovně SI ve Varnsdorfu zasedá rada mocných šlechticů, aby se tomu, komu se podaří rozhoupat nehybně visící kyvadlo, mohl stát Věčným králem země Dünyi. Je tak zahájen závěrečný turnaj Severské ligy deskových her pořádané deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf - tentokráte v beztahové...

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!