Severská liga deskových her

Fazol modrý, sójový bob, bob obecný, vigna čínská, fazol zahradní, zelená fazolka,... Deskoherní fanoušci Schrödingerova herního klubu Varnsdorf odstartovali v neděli 26. ledna odpoledne třetí ročník Severské ligy deskových her a to turnajem v karetní hře Fazole.

Nedělní deštivé dopoledne, 15. prosince, 9.30. Klubovna SI ve Varnsdorfu se proměňuje do nelítostné doby kamenné. Chýše, pazourek, sběr bobulí, lov mamutů,... Je tak zahájen závěrečný turnaj Severské ligy deskových her pořádané deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf - tentokráte v budovatelské rodinné hře Doba kamenná.

Mňau, mňau, mňaauú.
Sobotní dopoledne, 2. listopadu, 9.30. Klubovnu SI ve Varnsdorfu zaplavuje ohromné množství koček všech druhů a barev. Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf právě zahajuje další z pravidelných měsíčních turnajů, tentokráte ve hře Kočičí klub.

Na Tokio padla hrůza. Lidé zmateně pobíhají. Městem se ozývá strašný řev těch nejhorších stvůr, jaké jen mohou vylézt z hlubin země, vesmíru nebo z filmu. Městu však může vládnout jen jedna příšera - ty ostatní musí zemřít, nebo s hanbou prchnout. Jen jeden se může stát králem Tokia.

Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na nedělní sluneční odpoledne 22. září v parku před knihovnou přichystala další z řady velkých celoročních turnajů - tentokráte v klání ve hře Mölkky.