Zajíc a želva 9/10 (25.11.2018)

26.11.2018 19:31

    Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na nedělní mlhavé dopoledne 25. listopadu přichystala devátý z celkem desíti velkých turnajů – tentokráte Zajíc a želva.

    Tato pravidlově jednoduchá rychlovka s velkou možností taktizování a obrovským napínavým herním zážitkem vás zavede do prostředí známé stejnojmenné Ezopovy bajky. Sázku zajíce a želvy, kdo bude v cíli dříve, moc dobře známe. Ale jak to dopadne, když se k nim přidá ještě vlk, lišák a ovce? Každý má velmi osobitý styl, silné a slabé stránky. Je třeba si vsadit na zvířátka, která budou podle vás nejrychlejší, a s pomocí správných karet jim na cestě k vítězství dopomoci. Kdo se tedy nakonec postaví na stupně vítězů? Bude to rozvážná ale vytrvalá želva nebo všemi mastmi mazaný lišák?

    Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v pěti zhruba dvaceti minutových dvoukolech. Nejlepším hráčem se stává Veronika Říhová, na druhém a třetím místě se umístili Sofie Grausgruberová a Miroslav Kessler.

    Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje ZÁJA Centru za poskytnuté prostory, občerstvení a skvělý servis zcela zdarma a firmě Albi za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

    Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na neděli 16. prosince na závěrečný turnaj ve hře Machi Koro. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!


Stránky otevřeny 1. ledna 2010.