Za strašidelným duchem Rohálem (28. -30.3.2014)

04.05.2014 11:36

    V pátek 28. března se vypravila skupina lovců duchů na víkendovou výpravu do Doubice Za strašidelným duchem Rohálem. Jakmile jsme se ubytovali, ihned jsme se ještě pod přikrývkou noci vypravili na Spravedlnost - druhé nejnegativnější místo u nás v republice. Vrchol jsme zdolali poměrně snadno, avšak na žádnou příšeru jsme bohudík nenarazili. Akorát jsme vyplašili sovu, která na nás naštvaně zahoukala. Pa návratu na ubytovnu jsme si ještě zahráli několik her a zmoženi uplynulým dnem se každý odebral do svého spacáku.

    V sobotu ráno jsme se vypravili na celodenní výlet do národního parku České Švýcarsko. Naše pouť nás nejprve vedla do jeskyně Klenotnice, kde si ukryli své poklady loupeživí rytíři z Kyjovského hrádku. Ač jsme zde pátrali sebevíc, našli jsme jenom kešku :-) Další naše kroky vedly přes Dračí skálu na Karlovu vyhlídku. Potom jsme zamířili do Doubice na pozdní oběd, kde jsme si také prohlédli pohádkovou zahradu plnou dřevěných soch. Večer se opět nesl v duchu soutěží a her.

    Nedělní dopoledne jsme odpočívali a hráli poslední soutěže. Každý člen si spočítal své ulovené příšerky - vyhodnotili jsme tak celovíkendové snažení, předali zasloužené odměny a po dobrém obědě zamířili zpátky domů.


Stránky otevřeny 1. ledna 2010.