VIP turnaj Scratch Wars 2018 (8.12.)

15.12.2018 15:23

    8. prosince, sobota, 5.30. Už nemůžeme ani dospat. Nadešel čas změřit síly s ostatními na nejslavnějším turnaji Overcorneru.

    Před sedmou se scházíme na vlakovém nádraží ve Varnsdorfu a vyrážíme do Brna na VIP turnaj Scratch Wars. Šestihodinová cesta nám velice rychle utekla. Od 13. hodin se otevírají brány Impact Hub Brna a chrabří bojovníci se hrnou davem do zasedací místnosti. VIP turnaj je pouze pro nominované hráče, ty které se umístili na prvním nebo druhém místě v ligových turnajích za uplynulý rok. Za Schrödingerův herní klub se vyrazili bít rovnou tři válečníci – Tomáš Rosa, Jan Pytlík a Matyáš Hrazdira. Celou akci doprovázel bohatý doprovodný program, vědomostní kvízy, poznávačka hrdinů a zbraní, online mistrovsví,… Na akci jsme se setkali s autorem hry Jiřím Mikolášem a ilustrátorkou všech postav ve hře Martinou Kutálkovou.

    V těžké konkurenci padesáti účastníků (vítězů ligových turnajů) se podařilo Tomášovi obsadit úžasné 3. místo! Spoustu zkušeností posbírali i Matyáš s Honzou. Kluci si to moc užili, ještě jednou jim gratuluji a děkuji za reprezentaci oddílu.


Stránky otevřeny 1. ledna 2010.