Války vyvolávačů 8/10 (14.10.2018)

15.10.2018 16:13

    Krásné sobotní podzimní dopoledne s usměvavým sluníčkem, 14 října, 9.30. ZÁJA Centrum ve Varnsdorfu obsazují Fénixoví elfové, Orci z tundry, Orkové z bažin, Píseční goblini, Stínoví elfové, Pralesní elfové, Mentalisté, Strážci, Kozlobři, Trpaslíci z hlubin, Padlé království a mnoho dalších národů Itharie. Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si přichystala pro všechny krvechtivé bojovníky turnaj ve Válkách vyvolávačů. 

    Ve vzrušující karetní hře znázorňující zuřivou bitvu armád ve světě fantasy jde o nasazení mocných vojsk a vrhnutí svých jednotek proti protivníkovi, sesílání mocných kouzel a zničením všech, kdo se vám opováží postavit! Armáda každého národa je jiná, takže hra za ni vyžaduje jinou strategii, důmyslně přizpůsobenou vlastním silným stránkám a slabinám nepřítele.
Každý účastník měl možnost předvést své síly celkem ve čtyřech dech beroucích bitvách hraných švýcarským systémem s balíčky národů, které do soutěže zapůjčilo vydavatelství MINDOK. Po pětihodinovém vyvolávání si první místo vybojoval Tomáš Rosa následovaný Lukášem Richterem a Jiřím Burgerem.

    Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje ZÁJA Centru za poskytnuté prostory, občerstvení a skvělý servis zcela zdarma. Firmě MINDOK za zapůjčení herních setů a poskytnutí odměn do turnaje.

    Dobrou zprávou je, že další turnaj, tentokráte ve hře Zajíc a želva, plánuje Severská liga deskových her na sobotu 24. listopadu. Všichni jste zváni!


Stránky otevřeny 1. ledna 2010.