Sportovní víkend v Červené Vodě (16.-18.10.2009)

26.10.2009 00:00
Říjnové koulování  v Červené Vodě

    V pátek jsme se sešli v nevelkém počtu. Poté, co přijela Česká Třebová, nás bylo asi 15. Začali jsme tím, že jsme se najedli a někteří z nás zavzpomínali na staré časy. Po jídle se hrála seznamovací hra na lavičce, a pak už se jela jedna hra za druhou.Večer se šlo na balonky (Jaký balonky? To byla přeci pštrosí vejce.). Martin nás svázal a šli jsme za krmelec hledat a praskat balonky. Sranda to byla převeliká až na ten sníh. Cestou zpátky byla taková malá stezka odvahy bez strašení. Já jsem seděl za krmelcem a sledoval jestli se někdo neztrácí. Kupodivu jen jeden člověk si nebyl jistý kudy jít, ale nakonec šel dobře. Poslední páteční (doufám, že ještě nebyla sobota) hrou byli upíři. Poté všichni ulehli a spali a někteří ještě v noci dělali BORDEL.

    Druhý den po snídani probíhal netradiční sedmiboj, kterého se kromě nás zúčastnili i naši známí z pionýrů. Mezi disciplínami nechyběl běh přes překážky s víčkem na ruce, skok vysoký, hod oštěpem (sirkou), vrh koulí (balónkem), plavání, stovka trpasličím během aj.

    Odpoledne se šlo na lov,,KEŠEK“ ke kostelu a nahoru na sjezdovku na Šanov. Půl metru sněhu a Martin vymyslí závod, který já dobrovolně běžím. Jsem normální? Nakonec jsme přeci jen došli zpět do tělocvičny. Večer se hráli další hry, trénovalo se krasobruslení, obhajovalo se krasobruslení a vyhlašovaly se výsledky sedmiboje.

    Poslední den se hrály poslední hry, proběhlo vyhodnocení všech her dostali se odměny, balilo se a šlo se domů.

    Jirka Liška


Stránky otevřeny 1. ledna 2010.