Králický pařez 2010

06.07.2010 11:59

 

   V sobotu 3. července jsme se na Dolní Moravě v Areále snů zúčastnili 14. ročníku turnaje v minifotbale. O prvenství v této prestižní soutěži, pokládané za vrchol sportovní sezony na Králicku, se přijelo utkat 16 týmů, rozlosovaných do čtyř základních skupin.

    Náš tým - Dorost Červená Voda - do soutěže vstopil poměrně dobrým začátkem. A to výhrou 4:1 nad Sokolem Malá Morava. Bohužel to však byl náš první a poslední úspěch v turnaji, neboť už následovaly jen prohry: s Věčným dorostem Králík 1:4 a s SP Keny 0:4. S tímto výsledkem jsme neměli na to, abychom postoupili ze základní skupiny, takže jsme se s turnajem rozloučili. Avšak i přesto byla většina hráčů našeho týmu nadmíru spokojena, neboť se splnilo jejich přání, a to brzký odjezd domů.  

    


Stránky otevřeny 1. ledna 2010.