Kingdomino 7/10 (23.9.2018)

24.09.2018 18:15

    23. září, sobota, 9.30. Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na toto podzimní dopoledne přichystala sedmý z celkem desíti velkých turnajů – tentokráte klání v Kingdominu.

    Účastníci turnaje se prostřednictvím této nenáročné, ale chytré rodinné strategické hry přesouvají do středověku s cílem vybudovat to nejskvělejší království. V rolích mocných panovníků se každý z nás pokouší hledat nová místa pro rozšíření svých panství. Vysíláme posly na všechny strany. Je nezbytné prozkoumat veškeré druhy krajiny - jezera je třeba přeplout, lesy je nutné projít a bažiny nezbývá než přebrodit. Za nimi se bude dozajista nacházet lepší prostředí, které poskytne území plná míru a klidu. Vítězství v této jednoduché moderní hře si vydobyde hráč, jenž nejlépe zužitkuje prosperitu z různých druhů krajin a významných budov.

    Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v osmi zhruba dvaceti minutových kolech. Nejlepší panovníkem se stává Martin Hoško, na druhém a třetím místě se umístili Veronika Říhová a Jan Rosa.

    Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje ZÁJA Centru za poskytnuté prostory, občerstvení a skvělý servis zcela zdarma a firmě Mindok za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

    Dobrou zprávou je, že další turnaj, tentokráte ve hře Války vyvolávačů, plánuje Severská liga deskových her na neděli 14. října. Všichni jste zváni!


Stránky otevřeny 1. ledna 2010.