Dobývání Ameriky 2012 (10.-15.3.)

30.03.2012 11:03

Sobota:

    Ráno se nastupovalo na Moravským Karlově na nové autobusové zastávce, kde jsme měli sraz raději 15 minut před odjezdem. Nikdo jsme totiž nechtěli, aby nám to ujelo a my tak museli zůstat doma.

    Když jsme přijeli do Olomouce, tak jenom díky mně jsme se dostali na chatu, protože sem navigovala!! Jakmile jsme došli k chatě, tak tam zrovna šel jeden kluk ze skautů okolo, a tak nám otevřel a provedl nás. Ubytovali jsme se a zahájili celotýdenní hru, tentokrát pojmenovanou DOBÝVÁNÍ AMERIKY!

    Potom jsme vyrazili do obchodu a po cestě jsme nasbírali pár kešek a jedna z nich byla ve tvaru ,,hovna“!! Když jsme se vrátili zpátky na chatu, tak jsme začali vařit špagety. Na kamnech se zatím vařila jenom voda, a když si k nám přisedl malý Kuba a spatřil ležet na stole balíček špaget, tak se velice podivil a tázal se:,, Neměly by být ty špagety v hrnci?“ Tím nás všechny ohromě pobavil. Než se uvařily, tak jsme po dlouhé době ostrouhali sýr, vůbec to totiž nešlo.  Pak jsme začali konečně jíst.  Ale později jsme se dozvěděli, že nemáme kečup ale studenou rajčatovou omáčku. :D Tak to bylo docela divný a… :D :D

 

Neděle:

    Jako první hru jsme měli lov krav, já s Martinkou a (Kuba, Pepa a Honza) s Eliškou. Potom jsme hráli lakros a ještě později neviditelní lakros :D Dnešní den jsme se opět vydali na menší výlet a našli jsme kešku na sloupu. Byla vysoko a šel pro ni Martin.

    Dneska byl trochu pozdější oběd, takže ve 20:00 :D Byla to taková obědovečeře - langoše a od těch byla zakouřená celá chata!! Po večeři jsme si šli vybarvit země a šli jsme spát.

Pondělí:

    Hráli jsme Aktivity a Martin mi roztrhl polštář!! :D K obědu jsme měli krupicovou kaši, ale na konec to byla ovesná kaše!! Takže další nepovedený jídlo! :-) Pak jsme si malovali, což vymyslela Martinka a všechny to ohromě chytlo. Pokoušeli jsme se dělat grafity! Potom jsme šli na večerní procházku okolo zámku, u kterého byli medvědi!! Všichni samozřejmě věděli, že tam žádní nejsou, jenom já na to Martinovi zase skočila. Jelikož jsem je neviděla, tak jsem všechny prosila, jestli bychom se na ně nemohli přijít podívat i zítra.

    Šli jsme ještě trochu dál a Martin začal počítat a Martinka skočila za plot!! Odkud však po konci hry nemohla vylézt, jelikož za tím plotem byla asi metrová díra do země. Ležela na zemi a sténala, že si nejspíš zlomila nohu. O den později, když nám ukazovala, jak jí bolí hlava, tak jsme na jejím čele objevili strašně ohromnou bouli :-) vypadala jako roh.

 

Úterý:

    Brzy ráno se na chatě objevil opar :-) Tento den jsme si myli hlavy a nohy. V hrnci. Martinka nám onemocněla.

Středa:

    Na dnešní den jsme se všichni moc těšili, šli jsme totiž na celodenní výlet do ZOO. Cestou jsme hráli Barvičky. Nejvíce se nám líbili surikaty, žraloci, supové, žirafy a gepardi. Samozřejmě že také volně se pohybující netopýři, kterých se Kuba poměrně dosti bál a všechny nás popoháněl, abychom šli raději někam jinam. V žádném případě jsme ho nedostali ani do terária s hady, kterých se bál ještě více. Také jsme spatřili pářící se lvy :D Po prohlídce všech zvířátek a řádění na pružinových atrakcích jsme šli do restaurace, kde byl úplně nádhernej číšník!! Když jsme si všichni objednali jídlo, tak jsme se zhrozili, na čem nám to přinesli. Byly do strašně obrovské talíře. Na nich byl smažený sýr se speciální oblohou a na dalším talíři jsme ještě dostali hranolky, v dalším pohárku ještě tatarku. Ani se to všechno nevešlo na stůl. Pití jsme také obdrželi do divných sklenic. Nikdo jsme nevěděli, jak se mají držet. No, a když jsme ještě odcházeli, tak Kuba narazil do prosklených dveří. Myslím si, že v té restauraci na nás budou asi ještě dlouho vzpomínat :-)

 

Čtvrtek:

    Zabalili jsme si hry, dobarvili jsme si země a rozdali ceny. Pak jsme si zahráli barvení kolen!! Následoval rychlý úklid chaty a pak na vlak!! V Zábřehu na vlakovém nádraží, kde jsme přesedali na autobus jsme si zahráli s malým nafukovacím míčem, který jsme vyhrála, volejbal :D A pak už příjezd domů :D 

S nenávistí Moniika!! :D :D  (toto rozloučení je přímo citováno z Moničiny pohádky od Xerxese panu králi Šalamounovi, kterou sama sebe uspala)


Stránky otevřeny 1. ledna 2010.