Zajíc a želva - turnaj Severské ligy deskových her 4/10 (21.6.2020)

23.06.2020

Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na nedělní deštivé dopoledne 21. června přichystala čtvrtý z celkem desíti velkých turnajů - tentokráte Zajíc a želva.

Tato pravidlově jednoduchá rychlovka s velkou možností taktizování a obrovským napínavým herním zážitkem vás zavede do prostředí známé stejnojmenné Ezopovy bajky. Sázku zajíce a želvy, kdo bude v cíli dříve, moc dobře známe. Ale jak to dopadne, když se k nim přidá ještě vlk, lišák a ovce? Každý má velmi osobitý styl, silné a slabé stránky. Je třeba si vsadit na zvířátka, která budou podle vás nejrychlejší, a s pomocí správných karet jim na cestě k vítězství dopomoci. Kdo se tedy nakonec postaví na stupně vítězů? Bude to rozvážná, ale vytrvalá želva nebo všemi mastmi mazaný lišák?

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v šesti zhruba půlhodinových dvoukolech. Nejlepším hráčem se stává Pavlína Poncerová, na druhém a třetím místě se umístili Irena Jasanská a Martin Hoško.
Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na neděli 20. září na další z turnajů. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!