Války vyvolávačů - turnaj Ligy vyvolávačů 1/10 (20.9.2020)

22.09.2020

Deskoherní fanoušci Schrödingerova herního klubu Varnsdorf odstartovali v neděli 20. září dopoledne první z turnajů v karetní hře Války vyvolávačů.

Od 9.30 obsazují klubovnu SI hordy Orků z tundry, Fénixoví, Pralesní a Temní elfové, Rebelové, Mutanti, Padlé království vedené Red Talem a mnoho dalších národů Itharie. To se již krvechtiví bojovníci nemohli dočkat prvního turnaje ve Válkách vyvolávačů, kde jde o shromáždění silného vojska a jeho vrhnutí proti protivníkovi, sesílání mocných kouzel a zničení všech, kdo se vám opováží postavit. Jedná se o vzrušující karetní hru znázorňující zuřivou bitvu armád ve světě fantasy, kde se postavíte do role mýtických vyvolávačů. Armáda každého národa je jiná, takže hra za ni vyžaduje jinou strategii, důmyslně přizpůsobenou vlastním silným stránkám a slabinám nepřítele.

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v sedmi zhruba hodinových zápasech. Nejlepším hráčem se po celodenním hraní stává Martin Hoško. Na druhém a třetím místě se umístili Matyáš Brož a Tomáš Rosa. Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Mindok za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky, děti i dospělé na sobotu 24. října na druhý turnaj Ligy vyvolávačů. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!