Siegestorm – vánoční turnaj s přespáním (13. -14.12.2019)

14.12.2019

Páteční odpoledne, 13. prosince, 15.00. Klubovnu ve Varnsdorfu obsazují armády ještěřích humanoidních národů Yrsa a bojových mnichů Čchun-laj. Schrödingerův herní klub pořádá pro všechny krvechtivé bojovníky turnaj ve hře Siegestorm.

Siegestorm je hra plná neustávajícího boje pro jednoho až čtyři hráče. Armády se vrhají proti sobě a střetávají se s nepřátelskými obránci ve snaze protivníka nadobro vyčerpat. Jedná se o svižnou a graficky velmi hezky provedenou hru se zajímavým herním mechanismem. Vy se stáváte veliteli, před nimiž leží nelehká rozhodnutí. Každá karta ve vašem balíčku může být použita několika způsoby a rozhodnutí, který způsob zvolíte, bývá někdy riskantní, někdy bolestivý a někdy obojí. Abyste ve hře uspěli, musíte zdroje svého nepřítele vyčerpat dříve, než se to samé přihodí vám.
Hrajeme dlouho do noci, utká se každý s každým. Po jedenáctihodinovém urputném boji si první místo vydobil Tomáš Rosa následovaný Martinem Hoškem a Matějem Svobodou.
Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů.

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!