Siegestorm liga ve Varnsdorfu! (15. 2. 2020)

19.02.2020

Sobotní slunečné ráno, 15. února, 9.00. Klubovnu ve Varnsdorfu obsazují armády ještěřích humanoidních národů Yrsa, bojových mnichů Čchun-laj, andělské síly Serafie a nekromanští Styxie. Schrödingerův herní klub pořádá pro všechny krvechtivé bojovníky turnaj ve hře Siegestorm.

Siegestorm je hra plná neustávajícího boje pro jednoho až čtyři hráče. Armády se vrhají proti sobě a střetávají se s nepřátelskými obránci ve snaze protivníka nadobro vyčerpat. Jedná se o svižnou a graficky velmi hezky provedenou hru se zajímavým herním mechanismem. Vy se stáváte veliteli, před nimiž leží nelehká rozhodnutí. Každá karta ve vašem balíčku může být použita několika způsoby a rozhodnutí, který způsob zvolíte, bývá někdy riskantní, někdy bolestivý a někdy obojí. Abyste ve hře uspěli, musíte zdroje svého nepřítele vyčerpat dříve, než se to samé přihodí vám.
Siegestorm liga je dlouhodobá soutěž. Každá sezóna se skládá z několika otevřených turnajů. Hráči na základě svého pořadí v turnajích získávají body do žebříčku. Sedm nejlepších z dlouhodobé části se spolu s jedním kvalifikantem z kvalifikačního turnaje utká v Grand finále na Albi Game Day o titul "Siegestorm šampion".
Hrajeme každý s každým. Po osmihodinovém urputném boji si první místo vydobil Martenus následovaný Olehem a Frankem.
Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a poskytnuté odměny do turnaje.

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!