Siegestorm - covidový turnaj jeden na jednoho (13.-16.4. 2021)

22.04.2021

V kůži ještěřích humanoidních národů Yrsa, bojových mnichů Čchun-laj, andělské síly Serafie a nekromanských Styxií jsme se se Schrödingerovým herním klubem utkali jeden na jednoho ve Věčné válce karetní hry Siegestorm.

Siegestorm je hra plná neustávajícího boje pro jednoho až čtyři hráče. Armády se vrhají proti sobě a střetávají se s nepřátelskými obránci ve snaze protivníka nadobro vyčerpat. Jedná se o svižnou a graficky velmi hezky provedenou hru se zajímavým herním mechanismem. Vy se stáváte veliteli, před nimiž leží nelehká rozhodnutí. Každá karta ve vašem balíčku může být použita několika způsoby a rozhodnutí, který způsob zvolíte, bývá někdy riskantní, někdy bolestivý a někdy obojí. Abyste ve hře uspěli, musíte zdroje svého nepřítele vyčerpat dříve, než se to samé přihodí vám.

Každý účastník turnaje, jež se dostavil samostatně a v jiný termín, měl možnost předvést své síly ve třech zhruba dvaceti minutových kolech. Nejlepším hráčem se stává Tomáš Rosa. Na druhém a třetím místě se umístili Matyáš Brož a Martin Hoško.

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!