Vánoční Siegestorm (18.12.2021)

19.12.2021

Sobotní zamračené ráno, 18. prosince, 9.30. Klubovnu ve Varnsdorfu obsazují armády ještěřích humanoidních národů Yrsa, bojových mnichů Čchun-laj, andělské síly Serafie, nekromanští Styxie a Mraziví obři. Schrödingerův herní klub pořádá pro všechny krvechtivé bojovníky vánoční turnaj ve hře Siegestorm.

Siegestorm je hra plná neustávajícího boje pro jednoho až čtyři hráče. Armády se vrhají proti sobě a střetávají se s nepřátelskými obránci ve snaze protivníka nadobro vyčerpat. Jedná se o svižnou a graficky velmi hezky provedenou hru se zajímavým herním mechanismem. Vy se stáváte veliteli, před nimiž leží nelehká rozhodnutí. Každá karta ve vašem balíčku může být použita několika způsoby a rozhodnutí, který způsob zvolíte, bývá někdy riskantní, někdy bolestivý a někdy obojí. Abyste ve hře uspěli, musíte zdroje svého nepřítele vyčerpat dříve, než se to samé přihodí vám.

Hrajeme každý s každým po dvou zápasech. Po šestihodinovém urputném boji si první místo vydobil Tomáš Rosa následovaný Matyášem Brožem a Martinem Hoškem.

Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a poskytnuté odměny do turnaje.

Foto z akce


© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!