Schrödihraní - pololetky (3.2. 2023)

13.02.2023

Pátek 3. února, 8.00, pololetní prázdniny. Jupí! Schrödingerův herní klub pořádá Schrödihraní - pololetky, osmihodinové hraní.

První startovní hrou, která přichází na stůl, je svižná karetní hra Sedm draků. Prostřednictvím hry navštěvujeme tajemné údolí uprostřed majestátných hor, kde žije sedmero draků. Každý má svoji barvu a svoji jedinečnou vlastnost. Naším úkolem je pomoci jednomu z nich získat nadvládu nad údolím. Snažíme se propojit sedm karet svého draka, dříve než se to podaří protihráčům. Díky tomu, že každý hráč má jiný tajný herní cíl, o blufování zde není nouze a díky útočným akčním kartám nehrozí nedostatek interakce mezi hráči.

Druhým z pololetních turnajů je ve hře Kočičí klub. V této extra roztomilé rodinné hře s rozkošnou grafikou, se vžíváte do rolí milovníků těchto domácích mazlíčků. V průběhu hry si jako hráči dobíráte karty, které obsahují půvabné kočky, ale také krmivo, hračky, šantu kočičí, nebo kočičí kostýmy. Nejdůležitější však je obstarat pro svůj chov dostatečné množství toho správného krmiva. Cílem hry je co nejlépe se postarat o své mazlíčky, aby nestrádaly hladem a mohly si hrát se spoustou hraček ve vtipných kostýmech. Tuto hru by měl povinně vyzkoušet každý, kdo má rád kočky!

Pololetní prázdniny nám utekly jako voda. Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Každý z účastníků si domů odnesl novou deskovou hru jako odměnu. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a poskytnutí odměn do turnajů.

Foto z akce

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!