Mici Maki - turnaj SLDH 3/10 (2.4.2022)

10.04.2022

Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na sobotní odpoledne 4. dubna přichystala další z turnajů - tentokráte v rychlé karetní párty hře Mici Maki.

Účastníci se vžívají do rolí mlsných koček. Snaží se sníst co nejvíce jídla a vyprovokovat své soupeře, aby se přejedli a bylo jim šoufl. Hráči ve hře Mici Maki pokoušejí své štěstí a snaží se získat co nejvíce karet, aniž by při tom dostali žeton ,,přežrání". K tomu je zapotřebí notná dávka odvahy a štěstí, ale i správná strategie. Vítězem se stane ten, kdo pozře největší množství jídla a vyhne se zažívacím problémům.

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v sedmi zhruba dvaceti minutových kolech. Nejlepším hráčem se stává Matěj Svoboda, na druhém a třetím místě se umístili Tomáš Rosa a Kristýna Křápková.

Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na sobotu 7. května na čtvrtý turnaj Severské ligy deskových her ve hře Zajíc a želva. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

Foto z akce

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!