Majesty: Má koruna, mé království - turnaj SLDH 1/10 (27.1.2019)

27.01.2019

Deskoherní fanoušci Schrödingerova herního klubu Varnsdorf odstartovali v neděli 27. ledna dopoledne druhý ročník Severské ligy deskových her a to turnajem ve hře Majesty: Má koruna, mé království.

V krásně zpracované hře s nenáročnými pravidly vstupujete do rolí ctižádostivých králů a královen. Snažíte se na své panství nalákat co nejvíce významných osobností, aby pomohly zajistit vaší zemi bohatství a úspěch. Je však třeba být neustále ve střehu a nezapomínat na vlastní armádu, jelikož sousední vládci podnikají často vojenské výpady.
Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v pěti zhruba půl hodinových kolech. Nejlepším hráčem se stává Sofie Grausgruberová, která nenašla ani jediného přemožitele. Na druhém a třetím místě se umístili Martin Hoško a Tomáš Rosa.
Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje ZÁJA Centru za poskytnuté prostory a firmě Mindok za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.
Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na neděli 24. února na turnaj v legendární hře Carcassonne. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!