Dokumenty k odjezdu dítěte na tábor

01.09.2019

Dokumenty, které jsou potřeba k odjezdu a nástupu dítěte na tábor.
Při nástupu na tábor je nutné odevzdat úplnou dokumentaci k přihlášenému dítěti.

1. Potvrzení o bezinfekčnosti dítěte
Dokument si prosím stáhněte a vytiskněte. Při nástupu dítěte na tábor dokument odevzdejte pověřené osobě. Důležité je, aby potvrzení nebylo starší než TŘI dny před začátkem tábora, NEJLÉPE VŠAK PŘÍMO S DATUMEM ODJEZDU. V případě, že zapomenete, lze u odjezdu vyplnit naší bezinfekčnos která bude k dispozici. Z důvodu odbavení odjezdu upřednostňujeme, když dokument budete mít vlastní.

2. Posudek o zdravotní způsobilosti (ZDE)
Posudek si prosím stáhněte a vytiskněte. Následovně jej NECHTE POTVRDIT u praktického lékaře dítěte. Platnost tohoto dokumentu je 2 roky a je potřeba na většinu akcí, kam děti jezdí, zejména tábory, školy v přírodě, lyžařské kurzy. Pokud budete mít v době konání tábora potvrzenou ZPŮSOBILOST z jiné akce, které se dítě účastnilo, lze ji použít. Bez tohoto dokumentu dítě na tábor nemůžeme přijmout!

3. Kartička zdravotní pojišťovny
K dokumentaci dítěte nedílně patří kopie karty zdravotní pojišťovny.
4. Kopie očkovacího průkazu
V případě očkovacího průkazu typu ,,sešit" stačí kopie strany se souhrnem všech očkování.Žádáme Vás, umístěte všechny potřebné dokumenty do velké obálky, tu nadepište čitelně jménem dítěte. V případě, že dítě užívá léky, prosím vložte je do obálky s přehledným rozpisem užívání. Současně informujte zdravotníka, který je zodpovědný za podávání léků dítěti.

Důrazně žádáme, nedávejte s sebou dětem jakékoliv léky mimo ty, které předáte zdravotnici. Vyvarujte se i zdánlivě neškodným lékům jako třeba Paralen nebo Brufen! Léky patří VŽDY do lékárny k naší zdravotnici.

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!