Co to čmáráš? - turnaj Severské ligy deskových her 5/10 (18.10.2020)

08.12.2020

Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf si na nedělní sychravé dopoledne 18. října přichystala pátý z celkem desíti velkých turnajů - tentokráte ve hře Co to čmáráš?

S touto svižnou a jednoduchou párty hrou, která zabaví děti i dospělé, se zaručeně pobavíte. Náhodně si vylosujete číslo 1, 2 nebo 3 a vaším úkolem bude nakreslit odpovídající pojem na kartičce. Má to však jeden háček, trojice pojmů si je velmi podobná. Dokážete namalovat křečka tak, aby si ho ostatní nespletli s myší nebo morčetem? Po uplynutí 30 sekund musíte tipovat, co kreslili ostatní hráči. Body ve hře získáváte za správné hádání i za to, když váš obrázek někdo uhodne.

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem ve třech čtyřicetiminutových kolech. Nejlepším hráčem se stává Tomáš Grepl, na druhém a třetím místě se umístili Matěj Svoboda a Martin Hoško.

Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na sobotu 18. prosince na další z turnajů. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!