Vánoční hraní (18.12.2019)

30.12.2019
Středa, 18. prosince, 8.00. Schrödingerův herní klub ve spolupráci se ZŠ Východní startuje Vánoční hraní - mezitřídní turnaj pro 154 účastníků!

Děti z první třídy se prostřednictvím hry Gobbit ocitají na stejnojmenném ostrově ve zběsilém souboji o potravu. V rychlé postřehové hře se snaží v potravinovém řetězci uchránit vlastní zvířata proti číhajícím soupeřům. Na kartách jsou zobrazena tři zvířata ve třech barvách, která sami sebe žerou právě dle své barvy a pozici v potravním řetězci: chameleon žere moskyta a na chameleonovi se zase pase kobra. Hra obsahuje také speciální kartu gorily, která zabíjí všechna tři zvířata, čímž je odešle na hřbitov mimo hru. Vítězem se stane ten, kdo má jako poslední před sebou vyložené nějaké karty.
V humorné, velmi zábavné, karetní hře 6 bere! poměřují své síly druháci až páťáci. Cílem hry je zbavit se všech šílených krav v ruce. Vlastnit velké stádo není výhodu. Čím více krav, tím hůře pro jejich majitele. Jak název 6 bere! napovídá - šestá karta umístěná do řady bere pět karet předchozích. Každá kráva na kartách představuje jeden trestný bod. Nejmenší stádo vyhrává!
Třídy druhého stupně se podívají na zoubek hře Yogi. V této zábavné párty hře s jednoduchými pravidly hráči tahají jednotlivé karty se zobrazením nejrůznějších úkolů. Vyceňte přední zuby, dejte si kartu na oko či do podpaží a mnohem více! Ten, komu se střeštěné pokyny nepodaří přesně dodržet, vypadne.
Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!