Azul - turnaj Severské ligy deskových her 3/10 (31. 5. 2020)

08.06.2020

Deskoherní fanoušci Schrödingerova herního klubu Varnsdorf konečně po coronapauze odstartovali v sobotu 31. května dopoledne třetí kolo Severské ligy deskových her a to turnajem v abstraktní hře Azul.

Prostřednictvím krásné, barevné, rychlé a svižné hry pro celou rodinu se ocitáme v kůži mistrů obkladačů královského paláce v Evoře. Každý umělec, který je právě na tahu, si vybere z nabídky kameny jednoho dekoru a umístí je do své zásoby. V další fázi tahu pak kameny obkládá stěny paláce a dostává se tak k prvním bodům. Další bodíky získává za vytvoření určitých specifických vzorů a za dokončené série. Přebývající obklady však znamenají mínusové body.

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v pěti zhruba čtyřiceti minutových kolech. Nejlepším obkladačem se stává Martin Hoško. Na druhém a třetím místě se umístili Tomáš Rosa a Radek Greňo.
Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Mindok za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her.

Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na neděli 21. června na čtvrtý turnaj. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!