Moderní společenské hry, pravidelné hraní, turnaje, Severská liga deskových her, Scratch Wars liga, Hráč roku, tematické víkendové hraní, Deskospaní, Příměstské deskoherní tábory, jarní a podzimní prázdniny s herním klubem, ...

Letní prázdniny, pondělí 6. července, 8.00, Schrödihranííí. Jupí! Schrödingerův herní klub startuje týdenní příměstský tábor plný deskových a karetních her. To znamená 40 hodin hraní!

Pondělí, 22. června, 8.00. Schrödingerův herní klub startuje pro 11 účastníků 5. třídy ZŠ Východní ve Varnsdorfu turnaj ve hře Pukec aneb Nemysli a vystřel!

30. května, sobota, 9.30. Schrödingerův herní klub po delší době opět otevírá v klubovně ve Varnsdorfu brány kolbiště severské arény a zahajuje tak třetí ligový turnaj v roce 2020 v české sběratelské karetní hře Scratch Wars, tentokráte s podtitulem Kombo. Každý z přítomných hrdinů se chápe mocných zbraní, aby se pokusil zlomit prastarou kletbu,...

Pondělí 24. února, 8.00, jarní prázdniny. Jupí! Schrödingerův herní klub startuje týdenní příměstský tábor plný deskových a karetních her. To znamená 40 hodin hraní!

Čtvrtek, 20. února, 13.00. Schrödingerův herní klub startuje pro 25 účastníků školní družiny ZŠ Bratislavská ve Varnsdorfu turnaj ve hře Mici Maki.

Sobotní slunečné ráno, 15. února, 9.00. Klubovnu ve Varnsdorfu obsazují armády ještěřích humanoidních národů Yrsa, bojových mnichů Čchun-laj, andělské síly Serafie a nekromanští Styxie. Schrödingerův herní klub pořádá pro všechny krvechtivé bojovníky turnaj ve hře Siegestorm.

8. února, sobota, 9.30. Schrödingerův herní klub otevírá v klubovně ve Varnsdorfu brány kolbiště severské arény a zahajuje tak druhý ligový turnaj v roce 2020 v české sběratelské karetní hře Scratch Wars, tentokráte s podtitulem Léčení. Každý z přítomných hrdinů se chápe mocných zbraní, aby se pokusil zlomit prastarou kletbu, ukořistil poklad a...

Čtvrtek, 6. ledna, 13.00. Schrödingerův herní klub zahajuje pro 26 účastníků školní družiny ZŠ Bratislavská ve Varnsdorfu turnaj ve hře Gobbit.