Moderní společenské hry, pravidelné hraní, turnaje, Severská liga deskových her, Scratch Wars liga, Liga vyvolávačů, Hráč roku, tematické víkendové hraní, Deskospaní, Příměstské deskoherní tábory, jarní a podzimní prázdniny s herním klubem, ...

V neděli 16. října uspořádal Schrödingerův herní klub na ZŠ Východní Albi Game Day, svátek pro všechny hráče moderních deskových a karetních her z okolí Varnsdorfu.

Pošmourné podzimní sobotní ráno, 9.20. Scházíme se na vlakovém nádraží a míříme do Liberce na turnaj v legendární karetní hře Dominion, pořádaný klubem deskových her Gryf.

Letní prázdniny, pondělí 22. srpna, 8.00, Schrödihranííí. Jupí! Schrödingerův herní klub startuje další týdenní příměstský tábor plný deskových a karetních her. To znamená 40 hodin hraní!

Letní prázdniny, pondělí 4. července, 8.00, Schrödihranííí. Jupí! Schrödingerův herní klub startuje týdenní příměstský tábor plný deskových a karetních her. To znamená 40 hodin hraní!

1. dubna, pátek odpoledne, 14. 30. Na ZŠ Východní se schází dvacítka dobrodruhů, jež se s rancem, svačinou a spacákem chystá po výletě k Lesní Josefově studánce vydat pátrat po pokladech do podzemí hradu Karak.

Pondělí 14. března, 8.00, jarní prázdniny. Jupí! Schrödingerův herní klub startuje týdenní příměstský tábor plný deskových a karetních her. To znamená 40 hodin hraní!

© 2020 Martin Hoško; martin.hosko@sinstitut.cz; tel. 724948708
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!